Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Dziewczyna Kapitana Ameryki na retro plakacie 1

Niedawno ogłoszono, że w drugim sezonie serialu Marvela, Agentka Carter, główna bohaterka zostanie wysłana z tajną misją na zachodnie wybrzeże. Dziewczyna Kapitana Ameryki będzie miała oczywiście własny panel na zbliżającym się wielkimi krokami Comic-Conie w San Diego. Z tej okazji zaprezentowany pierwszy plakat nowego sezonu.

W drugim sezonie oprócz odtwórczyni głównej roli Hayley Atwell, zobaczymy znajome twarze. Zresztą sugeruje to sam plakat, na którym widnieje James D’Arcy, który wciela się w postać kamerdynera Howarda Starka. Edwina Jarvisa. Dodatkowo na ekranie ponownie zagości Enver Gjokaj, serialowy Agent Sousa. Na razie wciąż trwają negocjacje z Chadem Michaelem Murrayem, Lyndsy Fonsecą oraz Bridget Regan.

W pierwszych ośmiu odcinkach, Agentka Peggy Carter nie tylko musiała zdobyć szacunek swoim kolegów po fachu, ale również znaleźć ludzi odpowiedzialnych za wrobienie Howarda Starka. W drugim sezonie bohaterka przeniesie się z Nowego Jorku do Los Angeles, gdzie otrzyma nowe, jeszcze bardziej niebezpieczne zadanie. Do tego będzie miała nowy dom, przyjaciół, a może i nawet miłość.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…