Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Twórca Truman Show napisze scenariusz Monopolu 2

W końcu pojawiła się jakaś interesująca informacja na temat realizacji filmu Monopoly, na podstawie kultowej gry planszowej. Jakkolwiek niedorzecznie może brzmieć sam pomysł na film, tak nazwisko scenarzysty może wlać w serca fanów nutkę optymizmu. Został nim bowiem nominowany do Oscara za scenariusz filmu Truman Show, Andrew Niccol.

Andrew Niccol jest światowej klasy twórcą odpowiedzialnym za stworzenie takich pomysłowych filmów jak Truman Show, Gattaca – Szok przyszłości czy Terminal. On jest inspirującym wyborem, aby stworzyć w dzisiejszych czasach wielki i przyjemny film dla dzieci, dorosłych i każdego innego człowieka, który grał kiedykolwiek w Monopol.- tak o wyborze Niccola na scenarzystę mówił Erik Feig, wiceprezes Lionsgate Motion Picture.

Filmowa ekranizacja Monopolu powstanie przy udziale firmy Hasbro oraz własnie. Lionsgate. Na razie ciężko wyobrazić sobie, a co dopiero pisać o tym, o czym będzie opowiadał ten film. Monopoly jest klasyczną grą planszową polegająca na handlu nieruchomościami.

Andrew Niccol we własnej osobieAndrew Niccol we własnej osobie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…