Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kevin Smith drażni się z fanami Clerks! 2

Trzecia część kultowych Sprzedawców jest dopiero w planach Kevina Smitha. Nie przeszkodziło mu to jednak w zamieszeniu na portalu społecznościowym zdjęcia w legendarnym sklepie – a na nim Jay, Cichy Bob oraz Harley Morenstein, który wystąpił w poprzednim filmie reżysera, Kieł.


Obecnie numerem jeden dla Kevina Smitha jest stworzenie drugiej części Szczurów z supermarketu. Zdjęcia do Sprzedawców 3 mają rozpocząć się pod koniec tego roku lub na początku kolejnego.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Quagmire 2015-07-05

Drażni jak Jay swoje sutki do Goodbye Horses na powyższym zdjęciu :) Nie sądzę aby cokolwiek się zmieniło, wszystko było już raczej dopięte, przy stracie źródła finansowania Kevin nie żartowałby sobie na Twitterze. Przypomnę, że podłapał grupę producencką która pomimo chłodnego przyjęcia Tuska sfinansuje Clerks 3, Mallrats 2, Hit Somebody, Yoga Hosers i Moose Jaws. Wszystkie mają już gotowe scenariusze, w pełni nakręcony i zmontowany jest już Yoga Hosers. Swoją drogą Smith znowu stał się oszczędny i zapewne 5 wymienionych tytułów pochłonie łącznie może z 25 mln$.

Proszę czekać…