Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowy Spider-Man będzie jak filmy Johna Hughesa 3

W wywiadzie udzielonemu dziennikarzowi SlashFilm, Kevin Feige wyznał, że kolejna produkcja o Spider-Manie będzie niczym film Johna Hughesa, reżysera takich obrazów jak Klub winowajców czy Wolny dzień Ferrisa Buellera.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że nowym Peterem Parkerem będzie dziewiętnastoletni Tom Holland (tutaj). Młody aktor znany przede wszystkim z roli w dramacie katastroficznym Niemożliwe wygląda jednak młodziej, co daje spore pole manewru producentom. Sam Feige stwierdził, że kolejna odsłona Człowieka Pająka skupi się na latach szkolnych głównego bohatera. Według niego pięć poprzednich filmów nie wykorzystało potencjału tej historii i nie pokazało prawdziwego charakteru Petera Parkera.
Dodatkowo wyznał, że w nowym filmie o Spider-Manie ujrzymy przeciwnika, którego do tej pory nie dane było nam zobaczyć na dużym ekranie.

Feige wypowiedział się również o Jonie Wattsie, reżyserze filmu: Spotkaliśmy się z nim pięć albo sześć razy i za każdym razem mówił nowe, coraz ciekawsze rzeczy. W Marvelu wszystko sprowadza się do ostateczności. Możemy zrobić z nim film w ciągu dwóch lat, my spędzimy z nim prawie każdy dzień z tych dwóch lat. Zaczynajmy!"

Premiera nowe filmu o Spider-Manie zaplanowana jest na 2017 rok.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…