Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Szkice koncepcyjne z Robokalipsy 1

Pojawiły się pierwsze szkice koncepcyjne do filmu sci-fi Robokalipsa w reżyserii Stevena Spielberga, który powstaje na podstawie książki autorstwa Daniela H. Wilsona z 2011 roku. Produkcja została już kilka razy odłożona w czasie i jak narazie nadal nie ma konkretnej daty premiery.

Twórca rysunków, Patrick Janicke, opublikował pierwsze spojrzenia na roboty. Oceńcie sami:

Książka jest osadzona w niedalekiej przyszłości, kiedy to pewien naukowiec programuje inteligentny komputer zwany Archos. Został on stworzony, aby ochraniać życie. Jednak komputer staje się świadomy siebie, po czym zaczyna niszczyć rasę ludzką, ponieważ uważa ją za największe zagrożenie dla Ziemi. Historia opowiada o grupce ludzi, która stara się utrzymać przy życiu w nowych niebezpiecznych warunkach.

Już jakiś czas temu w obsadzie znaleźli się Chris Hemsworth, Anne Hathaway i Ben Whishaw i jak narazie nie wiadomo czy w obsadzie dokonane zostaną jakieś zmiany. Produkcja miała już ruszyć w styczniu 2012 roku po zakończeniu zdjęć do Czasu wojny, ale do dnia dzisiejszego zostaje odkładana w czasie, gdyż według Spielberga scenariusza "wymaga doszlifowania".

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…