Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Han Solo dostanie swój własny film 2

To nie są żarty. Lucasfilm wydało oficjalne oświadczenie, w którym można przeczytać, że panowie Phil Lord i Chris Miller będą odpowiedzialni za reżyserie solowego filmu Hana Solo. Tym samym będzie to drugi tytuł w serii "Star Wars Anthology".

To pierwszy film w naszej karierze, który od samego początku wydaje się być dobrym pomysłem. Obiecujemy podjąć ryzyko, aby widzowie poczuli świeżość oraz składamy przysięgę bycia wiernym postaciom, które tak wiele dla nas znaczą. To sen, który się spełnił. I to nie taki, w którym spóźniasz się do pracy, a ubranie jest w puddingu, a taki gdzie możesz stworzyć film z jednymi z najwspanialszych postaci w historii filmowej franczyzy, którą kochasz od kiedy tylko pamiętasz – właśnie takimi słowami reżyserzy takich hitów jak LEGO® PRZYGODA czy 21 Jump Street podzielili się z fanami.

Autorami scenariusza będą Lawrence Kasdan i Jon Kasdan. Fabuła skupi się na początkach Hana Solo w szmuglerskim fachu.

Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością pracy z Philem i Chrisem. którzy wprowadzą do uniwersum powiew świeżości. To dwójka najmądrzejszych, najzabawniejszych i najoryginalniejszych filmowców i ten wybór wydaje się się być idealnym do opowiedzenia historii Hana Solo, jednego z najbardziej bombowych bohaterów w galaktyce – tak z kolei wybór Lucasfilm skomentowali ojciec i syn Kasdanowie.

Premiera filmu zaplanowana jest na 25 maja 2018 roku.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Marek Jacek 2015-07-08

Świetny pomysł i duży potencjał. Czekam na info o obsadzie, bo chyba tylko aktualnie Pratt mi pasuje do tej roli.

Proszę czekać…