Polski plakat filmu We Are Your Friends

Upalne kalifornijskie noce, najlepsze kluby i dyskoteki w LA, eleganckie dzielnice i mroczne zaułki to tło dla pulsującej największymi klubowymi hitami (w tym tytułowym We Are Your Friends) opowieści o grupie przyjaciół, którzy próbują realizować wspólne marzenie. My mamy dla Was polski plakat teaserowy promujący film.

Szukający swej drogi przez życie DJ Cole (Zac Efron) spędza dni włócząc się po Hollywood z paczką kumpli. Nocami pracuje nad hitem, który podbije świat. Jego życie odmienia przypadkowe spotkanie z Jamesem – starszym, sławnym DJem, który postanawia wziąć go pod swe skrzydła i pomóc w karierze. Cole, James i jego piękna dziewczyna Sophie stają się nierozłączni. Sprawy się skomplikują, gdy między Cole’m i Sophie zacznie iskrzyć. Chłopak będzie musiał wybrać między lojalnością, miłością i marzeniem, za którym gonił przez całe życie.

Reżyserem filmu jest Max Joseph. W obsadzie oprócz Efrona między innymi Emily Ratajkowski, Wes Bentley oraz Jon Bernthal. Film w kinach od 28 sierpnia.

Źrodło: Monolith Films


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)