http://vimeo.com/mironkundzicz

Kingsley i Cruz w Elegy 0

Ben Kingsley i Penélope Cruz zagrają główne role w filmie Elegy.

Obraz będzie oparty na książce Philipa Rotha (Piętno) Konające zwierze z 2001 roku.

Pen?lope Cruz w filmie Volver 2006Pen?lope Cruz w filmie Volver 2006

Kingsley (Dom z piasku i mgły) zagra Davida Kepesha, wybitnego publicystę i wykładowcę na nowojorskim college'u, który spotyka Consuele Castill (Cruz), dobrze wychowaną studentkę i córkę bogatego emigranta z Kuby, która wprowadzi do jego życia erotyczne zamieszanie.

Od lat 60. XX wieku, Kepesh eksperymentował z życiem w celibacie, aby osiągnąć wyższy poziom zrozumienia świata, ale młoda i piękna Consuela sprawi, że całkowicie odda się zaborczym, seksualnym szaleństwom, które doprowadzą go do odkrycia najgłębiej przez niego skrywanych pokładów zazdrości.

Reżyserem będzie hiszpanka, Isabel Coixet (Życie ukryte w słowach). Zdjęcia mają się rozpocząć 24 kwietnia w Vancouver i mają trwać sześć tygodni.

Penélope Cruz urodziła się w Madrycie. Wystąpiła do tej poryw w wielu komercyjnych, czy ambitnych filmach, z których najbardziej znane to: Wszystko o mojej matce, Drżące ciało, Blow, Otwórz oczy i amerykański remake tego filmu Vanilla Sky, czy ostatnio Volver. Była w tym roku nominowana do Oscara i otrzymała nagrodę w Cannes za rolę w Volver. Poza tym zdobyła Goyę za rolę w Dziewczynie marzeń i Nagrodę Związku Hiszpańskich Aktorów za Belle Epoque.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…