Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Pierwsza wersja scenariusza nowego filmu Nolana gotowa? 3

Will McCrabb – filmowiec, ghostwriter i wielki fan Christophera Nolana umieścił na swoim twitterowym koncie informację, jakoby reżyser trylogii Mrocznego Rycerza ukończył już pierwszą wersję scenariusza swojego najnowszego filmu. W swojej lakonicznej informacji, użył sformułowania "obszerny szkic" co jest dobrym znakiem.

Kolejną interesującą rzeczą jest to, że Nolan spędził dwa tygodnie w Europie, a konkretnie w Londynie. Był widziany z pakistańskim producentem filmowym Alim Murtazą. Czyżby twórca Interstellar rozpoczął już poszukiwania lokacji do swojego nowego filmu?

Fani reżysera z niecierpliwością czekają na informację na temat jego kolejnego filmu. Począwszy od Prestiżu, każdy kolejny obraz miał premierę dwa lata później. Jako, że Interstellar w kinach zadebiutował w 2014 roku, można powoli się zastanawiać kiedy kolejny projekt Nolana ujrzy światło dzienne. Czy będzie to 2016, a może 2017 rok? Z każdym kolejnym miesiącem będziemy z pewnością mądrzejsi. Nam, zwykłym śmiertelnikom pozostaje tylko czekać na kolejne newsy.

Źrodło: www.nolanfans.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…