Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jest oficjalny zwiastun Ash vs Evil Dead! 6

Na trwającym Comic Conie, stacja Starz zaprezentowała pierwszy zwiastun promujący serial Ash vs Evil Dead! Produkcja na ekranach telewizorów zadebiutuje 31 października. Tak, więc fani będą mieli niemałą gratkę na Halloween.

Po 30 latach od wydarzeń zawartych w trylogii Martwe zło, Ash Williams stara się zapomnieć o koszmarach z przeszłości. Jednak Nieumarli nie dają za wygraną i tylko Ash może powstrzymać inwazję demonów.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Redox 2015-07-11

Wygląda bardzo obiecująco. Na pewno sprawdzę ten tytuł, bo nie często dostajemy tego typu pastisze w telewizji (nawet jeśli jest zbyt dużo zamierzonej głupkowakości).

Movieman 2015-07-11

A mi się podoba. NIe spodziewałem się, że tak dobrze będzie to wyglądało. Chyba będzie sporo klasycznych efektów, bo komputera aż tak dużo nie widać. Na pewno będę oglądał i na ten moment jest bardzo ukontentowany tą zapowiedzią.

Quagmire Movieman 2015-07-11

Nie widziałem jeszcze ani jednej negatywnej opinii, czyli to pewnie ze mną jest coś nie tak. Prześpię się z tym i wrócę jutro :)

Quagmire 2015-07-11

Za pierwszym razem nie było dobrze. Mało który materiał wytrzymałby tyle lat oczekiwań (chociaż z drugiej strony pamiętam, że pierwszy zwiastun remake’u rzucił mnie na kolana). Teraz jest już trochę lepiej, ale mam parę zastrzeżeń. Za dużo tutaj głupkowatości rodem z My name is Bruce za którym nie przepadam. Ten film był taką Armią Ciemności która poszła w swojej farsie o dwa kroki za daleko. Widzę, że tutaj bawią się znanymi scenami z oryginału, ale idą w tym w kierunku zbytniej błazenady. To tak jak w tej scenie z gorsetem która parodiuje zbrojenie się do walki z dwójki, czy scenie parodiującej trójkę w której Ash leci po swoją piłę. Natomiast celna jest parodia powtarzanej w każdej części sceny wbijania krzyży, chociaż można było ubrać ją w lepszy dialog.

Świetna jest strona techniczna, natomiast pod względem klimatu jedno ujęcie z Ashem odpalającym piłę zębami miażdży całą resztę. Spodziewałem się czegoś po czym będę zbierał szczękę z podłogi i z radością oczekiwał na Halloween, dostałem zapowiedź sympatycznego serialu komediowego do obiadu. Ale może mi ten foch jeszcze przejdzie.

Proszę czekać…