Pierwszy zwiastun nowego serialu sci-fi od USA Network 3

Colony, nowy serial USA Network, ma pierwszy zwiastun zaprezentowany na Comic Con w San Diego. Premiera wyprodukowanego przez Carltona Cuse'a (Lost: Zagubieni, Bates Motel) i Ryana Condala (Hercules) serialu planowana jest na październik.

Osadzona w niedalekiej przyszłości akcja Colony skupia się na walce jednej rodziny o przetrwanie i wolność dla ludzi okupowanego Los Angeles. Josh Holloway (Lost: Zagubieni, Intelligence) wciela się w postać byłego agenta FBI, Willa Bowmana, a Sarah Wayne Callies (Skazany na śmierć, The Walking Dead). występuje w roli jego żony, Katie. Po roddzieleniu z ich synem Bramem (Alex Neustaedter) podczas inwazji, Will i Katie są gotowi zrobić wszystko, co konieczne, aby się z nim zjednoczyć. Gdy gubernator Alan Snyder (znany z serialu Dr House Peter Jacobson) oferuje im szansę na odzyskanie syna w zamian za współpracę z rządem okupantów, Will i Katie znajdują się w obliczu najtrudniejszej decyzji w życiu. Są gotowi uczynić wszystko, co konieczne, aby go odnaleźć z narażeniem życia i związku, chcąc ochronić swoją rodzinę.

W obsadzie znaleźli się także: Amanda Righetti (Mentalista) jako Madeline, młodsza siostra Katie; Gonzalo Menendez (Breaking Bad, Zdarzenie) jako kapitan Lagarza, dowódca grupy, której Will jest częścią i Tory Kittles (Detektyw, Intruders) jako Broussard, człowiek, który ukrywa swoją przeszłość i żyje podwójnym życiem.

W serialu gościnnie wystąpią: Kathy Baker (Zabójczy instynkt), Carl Weathers (Rocky) Kathleen Rose Perkins, (Odcinki) i Paul Guilfoyle (CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas).

Za produkcję odpowiadają Legendary Television i Universal Cable Productions.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…