Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Premiera potwierdzona i nowe zdjęcia serialu Westworld 3

Stacja HBO potwierdziła, że ich najnowsza produkcja Westworld zadebiutuje w 2016 roku. Początkowo mówiło się, że premiera serialu przypadnie na końcówkę roku obecnego. Jak widać, nic z tych rzeczy. HBO w ramach zadośćuczynienia opublikowało oficjalne fotografie z serialu.

Możemy na nich zobaczyć kilka gwiazd produkcji: Anthony Hopkins, Jeffrey Wright, Thandie Newton, James Marsden oraz Evan Rachel Wood. Oceniając te cztery zdjęcia zaprezentowane przez stację, można powiedzieć, że jest na co czekać, a Westworld z pewnością będzie jedną z najbardziej oczekiwanych premier przyszłego roku, jeśli chodzi o telewizję.

Punktem wyjściowym serialu, jest film z pierwszej połowy lat siedemdziesiątych w reżyserii Michaela Crichtona, o takim samym tytule (polskie tłumaczenie Świat Dzikiego Zachodu). Opowiadał on o dwóch mężczyznach, którzy wybierają się do nowoczesnego parku rozrywki. Gwarantował on możliwość przeniesienia się do świata dziekiego zachodu, gdzie bohaterowie musieli walczyć z robotami do złudzenia przypominającymi ludzi. Pech chciał, że doszło do awarii, która sprawia, że roboty stają się maszynami do zabijania.

Przejdźmy już może do samych zdjęć z serialu. Zapraszamy do przeglądania naszej galerii.

Źrodło: HBO

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…