Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Szykujcie się na powrót - Bran Stark w 6. sezonie Gry o tron! 1

Przed startem piątego sezonu jednego z najbardziej popularnych seriali na świecie, Gry o tron, wiadome było, że nie uświadczymy obecności postaci granej przez Isaaca Hempsteada-Wrighta, czyli serialowego Brana Starka. Na temat nowego sezonu serialu HBO wypowiedział się sam zainteresowany.

W temacie znajdują się spoilery, czytasz na własną odpowiedzialność.

Scenarzyści, producenci i od czasu do czasu reżyserzy, czyli duet D.B. Weiss i David Benioff zapowiadali, że we wszystkich dziesięciu odcinkach piątego sezonu Bran i Hodor będą mieli "wolne". Jednym z głównym powodów takiej decyzji był fakt, że ich opowieść w powieściach zakończyła się i twórcy nie chcieli aż tak bardzo wybiegać do przodu, względem książkowego pierwowzoru. Dzisiaj pojawiły sie informacje o tym, że w kolejnym sezonie Gry o tron, Brana i Hodora już na pewno zobaczymy. Potwierdził to sam aktor w wywiadzie udzielonym The Irish Examiner.

Nie mogę powiedzieć za dużo, ale wracam w nowym sezonie. Wątek Brana zapowiada się szczególnie interesująco. Będzie miał kilka ciekawych wizji- powiedział Isaac Hempstead-Wright. Młody aktor wyjawił również, że zdjęcia do kręcenia szóstego sezonu z jego udziałem, rozpoczynają się już pod koniec miesiąca. Zapytany o Jona Snowa, Hempstead-Wright nie chciał udzielić odpowiedzi.

Na temat nowego sezonu wypowiedział się także David Benioff. Fakt jest taki, że jeśli nawet zmieniamy coś względem książkowego oryginału, to i tak staramy się, aby czas i akcja trzymały się mniej więcej tak samo – powiedział jeden z producentów.

Przypomnijmy, że wątek Brana Starka zakończył się w momencie spotkania bohatera z Dziećmi Lasu, po tym jak on i jego przyjaciele zostali zaatakowani przez nieumarłych. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł Jojen.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…