Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

John C. Reilly ponownie Ralfem Demolką! 1

Tego lata w kinach zadebiutuje komedia sci-fi z Adamem Sandlerem, Piksele. Nie będzie to jednak pierwszy film, który wykorzysta postacie z popularnych gier z lat osiemdziesiątych czy dziewięćdziesiątych. W 2012 roku jako pierwszy zrobił to Disney w swojej animacji, Ralf Demolka. Dla fanów produkcji mamy dobrą wiadomość – studio szykuje sequel.

Co więcej, John C. Reilly który użyczył swojego głosu sympatycznemu "złoczyńcy" niszczącemu komputerowe miasto w części pierwszej, potwierdził oficjalnie, że zrobi to również w sequelu Ralfa Demolki. Taką informację na swoim koncie twitterowym umieściła również producentka, Penny Hart. Druga część miałaby przenieść głównego bohatera do świata gier online oraz konsol. On i jego ekipa w kolejnej komputerowej przygodzie mieliby spotkać na swojej drodze takie ikoniczne postacie jak Mario, Luigi, Link czy Zelda.

Całkiem możliwe, że Disney wykorzysta również swoja własną franczyzę Tron. Tym bardziej, że niedawno ogłoszono o anulowaniu produkcji trzeciej części. Disney chciałby, aby postacie znane z tej serii pozostały wciąż żywe, a dzięki Ralfowi Demolce, poznałyby je nowe rzesze widzów. O samym pomyśle pozytywnie wypowiada się również Rich Moore, reżyser i scenarzysta, który nie wyklucza ewentualnego crossovera.

Na razie nie podano dokładnej daty premiery Ralfa Demolki 2. Najprawdopodobniej miałby to być rok 2018 albo 2019. Przypomnijmy, że w jedynce oprócz Reilly'ego głosu użyczyli Sarah Silverman, Jack McBrayer, Jane Lynch, Alan Tudyk, Mindy Kaling oraz Ed O'Neill.


Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…