Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Finałowy zwiastun Fantastycznej czwórki 2

W sieci pojawił się finałowy, międzynarodowy zwiastun ekranizacji komiksu Marvela, Fantastyczna czwórka. Film w reżyserii pojawi się na ekranach polskich kin 14 sierpnia.

Fantastyczni superbohaterowie, jakimi ich jeszcze nie oglądano: w nowym wydaniu, nowej konwencji i w nowej obsadzie aktorskiej. Historia czworga outsiderów, którzy przenoszą się to alternatywnego i pełnego niebezpieczeństw świata, gdzie ulegają zdumiewającej przemianie i nabierają niezwykłych mocy. Po powrocie muszą się nauczyć wykorzystać swoje nowe umiejętności i ocalić Ziemię przed potężnym wrogiem, który niegdyś był ich przyjacielem.

Główne rolę zagrają Miles Teller, Kate Mara, Michael B. Jordan oraz Jamie Bell. W postać czarnego charakteru, złowrogiego Doktora Dooma wcieli się Toby Kebbell.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Marek Jacek 2015-07-15

Nie oglądam więcej materiałów bo nic na kino nie zostanie :)

Gracjan Mikitin 2015-07-14

Ja od początku podchodziłem do tego filmu calkiem pozytywnie i wszystko wskazuje na to, że nie będę rozczarowany. Promocja filmu nie robi jakiegoś oszałamiającego wrażenia, ale te wszystkie klipy i zwiastuny są co najmniej przyzwoite. Wygląda na to, że krytykowana z początku obsada też da radę. Na pewno odwiedzę salę kinową :)

Quagmire 2015-07-14

Na pewno najefektowniejszy z dotychczasowych i chyba najlepiej wyważony. Nie stara się być na siłę zabawny, ale też nie próbuje przekonać, że mamy do czynienia z jakimś wyjątkowo ponurym i depresyjnym tworem. Nadal wierzę w ten film i sądzę, że wielu widzów pozytywnie się zaskoczy.

Proszę czekać…