Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Tilda Swinton potwierdza swoją rolę w Doktorze Strange 2

W biurach Marvela zapewne zawrzało. Powód jest prosty – Tilda Swinton wyjawiła, a raczej potwierdziła doniesienia, jakoby w kolejnej produkcji marvelowskiego uniwersum Doktor Strange, miała się wcielić w postać The Ancient One.

Na początku tego roku podano do informacji, że Tilda Swinton dołaczy do rodziny Marvela i wystąpi w jednym z filmów studia. Oficjalnie nigdzie nie potwierdzono w jaką postać aktorka miałaby się wcielić. Spekulowano, że miałby to być mężczyzna, a dokładniej pisząc The Ancient One. Sam Kevin Feige w jednym z wywiadów powiedział, że ta postać jest brana pod uwagę. Dzisiaj już wiemy, że Swinton wcieli się właśnie w nią, o co zresztą sama potwierdziła.

Jestem fanką Marvela i uważam, że ten specyficzny świat Doktora Strange’a będzie czymś naprawdę bardzo, bardzo ekscytującym. Jestem tym zainteresowana równie mocno jako aktorka, i jako fanka, aby zobaczyć ten świat. Wszystko zależy od kreatywności. Pomysł zagrania The Ancient One wydaje się być przyjemnym. Nie mogłam odmówić – powiedziała Tilda Swinton.

The Ancient One to postać stworzona przez Stana Lee i Steve’a Ditko. Po raz pierwszy na łamach komiksów ukazała się w roku 1963. The Ancient One (nazywany również Pradawnym) był mentorem Doktora Strange’a. Po tym jak Strange uratował mu życie, Pradawny postanowił w nagrodę podzielić się tajnikami magii.

Rolę tytułową zagra Benedict Cumberbatch, z kolei Chiwetel Ejiofor wcieli się w jego przeciwnika. Będzie nim prawdopodobnie Baron Mordo, który to był autorem spisku przeciwko Pradawnemu. Premiera Doktora Strange zaplanowana jest na 26 października 2016 roku.

Źrodło: Comicbookmovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…