Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Hotel Transylwania będzie serialem! 2

Po trzech latach przerwy od premiery Hotelu Transylwania, w kinach zagości druga część sympatycznej animacji dla dzieci z Drakulą w roli głównej. To jednak nie koniec. W 2017 roku Sony Pictures Animation planuje na światło dzienne wypuścić serial z bohaterami filmu.

Główną bohaterką telewizyjnej wersji Hotelu Transylwania miałaby być córka Drakuli, Mavis oraz jej przyjaciele. Akcja osadzona byłaby w czasach młodości dziewczynki. Szczegóły nie są na razie jednak znane. Podobnie zresztą jak obsada, która miałaby udzielić głosów postaciom.

Przypomnijmy, że pierwsza część Hotelu Transylwania zarobiła na całym świecie niemalże 360 milionów dolarów. W polskich kinach 9 października zadebiutuje część druga. Ponownie spotkamy się w hotelu zamieszkiwanym przez potwory wszelkiej maści: hrabiego Drakulę, Mavis, Mumię Murray, Niewidzialnego Człowieka i wielu innych. Sympatyczne monstra zostaną zmuszone do złamania pierwszej zasady Hotelu Transylwania: Unikaj ludzi! Staną z nimi oko w oko, choć tak bardzo się ich boją.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…