Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Szykuje się całkiem 'inne' cameo Stana Lee? 3

Jednym z nieodłącznych elementów produkcji na podstawie Marvela są krótkie występy Stana Lee. Nieważne czy za film odpowiada Marvel Studios, 20th Century Fox, Paramount Pictures, Universal Pictures czy Sony Pictures. Stan Lee musi być na ekranie. Nie inaczej będzie przy okazji X-Men: Apocalypse.

Legendę komiksu mogliśmy już zobaczyć między innymi w Fantastycznej czwórce, Spider-Manie, Iron Manie czy The Incredible Hulk. Niektóre teorie mówią, że Lee wciela się ciągle w tą samą postać. Wszystko może się zmienić jednak za sprawą jego kolejnego występu. Jeśli wierzyć doniesieniom, tym razem czeka nas całkiem inne cameo od tych które znamy.

Kiedy pójdziesz zobaczyć nowy film o X-Menach i zobaczysz moje fantastyczne cameo to pomyślisz: Pamiętam, że on mi o tym tutaj mówił. To jest całkiem inne cameo od poprzednich. Jeśli przez to nie pójdziesz zobaczyć X-Menów, to tracisz tylko mój czas – powiedział sam zainteresowany.

Podobno Stan Lee otrzymał małą reprymendę, aby zaprzestał udzielać informacji na temat swojego występu. Zaczęto nawet plotkować, że twórca wielu legendarnych postaci komiksowych, miałby przez krótką chwilą zostać mutantem. Czy zobaczenie Stana Lee z super mocami nie byłoby fajne?

Specjalnie dla fanów prezentujemy wszystkie gościnne występy sympatycznego staruszka w filmach na podstawie komiksów Marvela:

Źrodło: /Film

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…