Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Gwiazdy Skazanego na śmierć potwierdzają 3

Kilka tygodni temu, gwiazdy serialu Skazanego na śmierć Wentworth Miller i Dominic Purcell wyjawili, że planowany jest powrót Michaela Scofielda oraz Lincolna Burrowsa. Mamy kilka nowych informacji na ten temat.

W tekście znajdują się spoilery, dlatego też jeśli nie miałeś wcześniej styczności ze Skazanym na śmierć, to czytasz na własną odpowiedzialność.

To się dzieje, tak. Rozmowy trwają i zakładają, że Michael Scofield nadal żyje – powiedział Wentworth Miller. Przecież Sara też nie żyła. Pomysł o którym ja słyszałem jest wyśmienity, ludzie będą zadowoleni – dodał Purcell.

Przypomnijmy, że postać Sary Tancredi granej przez Sarah Wayne Callies zginęła w trzecim sezonie, aby powrócić w kolejnym. Czy podobnie będzie ze Scofieldem? Na razie wiemy tylko tyle, że będzie to miniseria w stylu 24: Die Another Day.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Quagmire 2015-07-15

Kurcze ale przecież ten serial został skasowany z powodu złej oglądalności i utraty jakiegokolwiek prestiżu. Co pcha Foxa do tej reaktywacji?

jacks Quagmire 2015-07-15

To na moje oko jakaś nowa fala powrotu kultowych seriali, choć sądzę, że Prisonowi do kultowego trochę brakuje. Jak to będzie taki 6 odcinkowy strzał to oglądalność będzie, chociażby żeby sprawdzić jak Scofield przeżył chorobę i wybuch :)

Quagmire jacks 2015-07-15

Jak zwykle był to element jego genialnego planu :)

Movieman Quagmire 2015-07-15

Wg mnie wytłumaczenie będzie takie – Scofield został jedynie ranny, a nie zginął i tak naprawdę rząd/firma/ktokolwiek go porwał. Burrows jakims cudem sie o tym dowiedział i oo, prison break.

jacks Movieman 2015-07-15

A rak czy co on tam miał to była ściema od pierwszych odcinków, bo miał już dość życia z bliskimi i chciał zamieszkać w jaskini jak jakiś Batman.

Quagmire Movieman 2015-07-15

Ale pamiętaj, że on rzucił się na jakiś transformator z prądem aby ratować Sarę. Przynajmniej w brytyjskiej wersji zakończenia. W amerykańskiej zmarł poza kadrem na raka mózgu.

Proszę czekać…