Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Szanse na reżyserską wersję Czasu Ultrona są niewielkie 1

Avengers: Age of Ultron to jeden z największych kasowych hitów tego roku. Film w reżyserii Jossa Whedona ma już na swoim koncie 1,388 miliardów dolarów. Po jego premiera Whedon wyznał, że praca przy tym filmowym kolosie całkowicie go zniszczyła i do dnia dzisiejszego jego przyszłość w stajni Marvela jest niejasna.

Nigdy tak naprawdę nie wyjawiono oficjalnie o co chodzi i czy pomiędzy reżyserem, a studiem doszło do jakichś utarczek. Spekuluje się, że mogło chodzić o wycięte sceny oraz montaż filmu, który ostatecznie trafił do kin. Na tegorocznym Comic-Conie Marvel oficjalnie nie promował żadnego ze swoich filmów, ale na samym konwencie nie zabrakło Whedona. On sam spotkał się z fanami i odpowiadał na ich pytanie. Niektóre z nich dotyczyły między innymi wersji reżyserskiej Avengers: Czas Ultrona. Jeśli wierzyć jego słowom, ta nigdy nie ujrzy światła dziennego.

Nigdy nie chciałem tworzyć filmu, który potrzebowałby wypuszczenia wersji reżyserskiej. Chciałem robić filmy takie jak ja chce, i takie jak chce tego studio. Czas Ultrona był bardzo złożony, było wiele przeszkód. Mój instynkt podpowiada mi "nie". Jako artysta jestem niesamowicie leniwy, a ta robota wygląda na strasznie ciężką. Nie sądzę, aby teraz był ktoś tym zainteresowany. Jednak na DVD zobaczycie wiele dodatkowych scen i dodatków – powiedział Joss Whedon.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…