"May the Force Be With You"

Jurassic Park IV bez Sama Neilla 0

Mimo licznych pogłosek Sam Neill nie powróci do Parku Jurajskiego. Neill poinformował o tym w wywiadzie dla LA Daily News.

Nic o tym nie wiem. Nikt mi nic nie mówił. – mówi Sam Neill, który w pierwszej i trzeciej części Parku Jurajskiego wcielił się w postać Doktora Alana Granta. Aktor dodał, że wszelkie informacje na temat jego występu w czwartej części filmu są fałszywe.

Sam Neill w Jurassic Park III 2001Sam Neill w Jurassic Park III 2001

Reżyserią Jurassic Park IV zajmie się Joe Johnston, który pracował także na planie poprzedniej części. Scenariusz zostanie napisane przez współtwórce oscarowej InfiltracjiWilliam Monahan. Producentem wykonawczym jest Steven Spielberg, który reżyserował pierwszą i drugą cześć Parku Jurajskiego.

Jurassic Park IV będzie kontynuacją wydarzeń z trzeciej części filmu: Jeden ze światowych autorytetów paleontologii, Dr Alan Grant bardzo sceptycznie odniósł się do zaproszenia, które otrzymał osiem lat temu od przemysłowca Johna Hammonda. Mając nadzieję na uzyskanie poparcia ze strony Granta, Hammond zaproponował mu udział w wycieczce na przepiękną Wyspę Nublar i zapoznanie się z oferowanymi tam atrakcjami turystycznymi. Za sprawą wykorzystywanej przez firmę Hammonda – InGen inżynierii genetycznej, w unikalnym na skalę światową Parku Jurajskim zwiedzający mogli oglądać prehistoryczne gady.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…