Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Historia kobiety, która stworzyła mopa... 4

W sieci zadebiutował pierwszy oficjalny teaser nowego filmu Davida O. Russella. Po raz kolejny w produkcji reżysera, który ma na swoim koncie już pięć nominacji do Oscara wystąpi duet Jennifer Lawrence i Bradley Cooper. Zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią filmu Joy.

Będzie to historia Joy Mangano, samotnej matki z Long Island, która zbiła fortunę na pomyśle stworzenia samowyżymającego się mopa. Premiera filmu zaplanowana jest na święta Bożego Narodzenia. Produkcja jest przewidywana jako jeden z tych filmów, który będzie walczył o nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej, dlatego też w polskich kinach zobaczymy go dopiero dwa miesiące później.

Oprócz wyżej wymienionego duetu w filmie zobaczymy również między innymi Roberta De Niro oraz Édgara Ramíreza.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Marcin Darski 2015-07-17

Drugi Silver Linings Playbook, ale zaskakująco przyjemnie się zapowiada.

Gracjan Mikitin 2015-07-15

To co, kolejna nominacja dla Jennifer? Dla Russella pewnie też. Amerykanie kochają historie od zera do bohatera. Do tego jest to biografia, historia oparta na faktach.

Quagmire Movieman 2015-07-15

Zwiastun bardzo fajny wizualnie. A co do nominacji, to zależy od tego ile osób w Akademii uważa American Hustle za naprawdę dobry film, a nie przejaw chwilowego szaleństwa ze strony głosujących. Mnie na przykład AH mocno rozczarował, więc i do Joy podchodzę jak na razie chłodno.

Redox Quagmire 2015-07-18

"American Hustle" byl "tylko" dobry, ale nie pozostawal w pamieci jakos na dluzej. Pierwsze wrazenia po teaserze "Joy" bardzo pozytywne. Swietnie wpasowala sie melodia piosenki "You Can’t Always Get What You Want".

Proszę czekać…