Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jest zwiastun nowego filmu Iñárritu! 6

W sieci pojawiła się zapowiedź nowego filmu Alejandro González Iñárritu, The Revenant. W rolach głównych wystąpią Leonardo DiCaprio oraz Tom Hardy. Premiera w Polsce 29 stycznia 2016 roku.

Rok 1822. Hugh Glass, traper i poszukiwacz przygód, zostaje zaatakowany przez niedźwiedzia i poważnie raniony w niedostępnym, górzystym terenie. Przeczuwając, że zbliża się śmierć, opłaca dwóch najemników, by czuwali przy nim do końca i zapewnili mu pochówek. Ci porzucają go i uciekają z pieniędzmi. Wbrew wszystkiemu Glassowi udaje się przetrwać i rusza w pościg za zbiegłymi najemnikami, by wymierzyć im sprawiedliwość.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Redox

Indeed – olsniewajace zdjecia, dobra rezyseria i pewnie solidne kreacje aktorow. Lubie takie survivalowe klimaty, na pewno trzeba bedzie sprawdzic (do wizyty w kinie ten zwiastun jeszcze mnie jednak nie przekonal).

Quagmire

Wygląda świetnie, chociaż rytm wybijany przez oddech DiCaprio wyszedł dość sztucznie. W kwestii nagród jedyne co może zaszkodzić temu filmowi to…nazwiska Inarritu i Lubezkiego. Pierwszy zdobył 3 Oscary w poprzedniej edycji, drugi dwie statuetki pod rząd. Akademia może uznać, że jednak już im wystarczy.

A wiecie, że na 30 osób w obsadzie The Revenant nie ma ani jednej kobiety i ani jednego czarnoskórego aktora? Variety i Hollywood Deadline już pewnie piszą odpowiednie artykuły, wolę nawet nie myśleć jak przygotowuje się Spike Lee! :)

jacks

Już po zwiastunie widać jak Leo walczy o statuetkę. Widać, że gość daje z siebie wszystko na planie. Obowiązkowa wizyta w kinie.

maciejka75

Następny killer od mistrza Inarritu .
Wyczekuje z niecierpliwością .

Beznickowy

Świeży zwiastun, nawet gwiazdorzenie DiCaprio aż tak bardzo nie przeszkadza.

Proszę czekać…