Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wiemy kto napisze scenariusz Spider-Mana 3

Marvel oraz Sony znalazło scenarzystów do napisania skryptu nowej odsłony Spider-Mana. Będzie to duet odpowiedzialny za remake komedii W nowym zwierciadle: WakacjeJohn Francis Daley oraz Jonathan M. Goldstein. Panowie są podobno lekko szaleni i strasznie geekowaci co według producentów jest idealnym połączeniem.

Co ciekawe Daley i Goldstein braci byli również pod uwagę na stanowisko reżysera. Ostatecznie tego zadania podejmie się Jon Watts (jego nowy film Cop Car będzie miał premierę pod koniec lata). Wiadomo również od jakiegoś czasu, że w roli Petera Parkera zobaczymy Toma Hollanda, z kolei ciocię May zagra Marisa Tomei.

Jeśli chodzi o fabułę samego filmu to oczywiście na ten moment nie ma zbyt wielu informacji. Wiadomo natomiast, że Peter Parker będzie licealistą, który po szkole przywdziewa kostium Człowieka Pająka. Kevin Feig w jednym z wywiadów wyznał, że produkcja będzie w duchu kina Johna Hughesa takiego jak Wolny dzień Ferrisa Buellera and Dziewczyna z komputera.

Po raz pierwszy nowego Spider-Mana będzie mogli zobaczyć w akcji, w przyszłym roku kiedy to premierę będzie miał Captain America: Civil War. Solowy film o przygodach Człowieka Pająka latem 2017 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Redox 2015-07-18

Nie mozemy sobie pozwolic na kolejna przecietna, zeby nie powiedziec nieudana, adaptacje komiksu o Spider-Manie. Mysle, ze Marvel trzyma reke na pulsie (nawet jesli za rogiem jest Sony i zaciera rece).

Quagmire 2015-07-18

Gdzieś tam cały czas kręcili się wokół tego filmu, ale i tak wybór jest nieco zaskakujący. Być może decydujące było "Vacation", które okaże się udanym uwspółcześnieniem materiału od Hughesa, być może pomogło też doświadczenie Daleya w głównej roli w serialu "Freaks and Geeks" często porównywanym do dokonań twórcy Breakfast Club. Mleko się rozlało, internet chwycił porównanie, trzeba będzie kontynuować nawiązania do Hughesa i wierzę, że powyższy duet sprosta zadaniu.

Proszę czekać…