Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Skrócona wersja zwiastuna Batman v Superman: Świt sprawiedliwości 4

Jeśli nie znudziło Wam się jeszcze oglądanie zwiastuna widowiska Zacka Snydera, Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, to mamy dla Was nową wersję tej zapowiedzi. Została ona skrócona o minutę i dziesięć sekund specjalnie na potrzeby kin IMAX. Niestety nie znajdziemy w niej żadnych nowych ujęć z samego filmu.

Niemożliwe do przewidzenia zagrożenie ze strony człowieka z boskimi mocami, budzi niepokój strażnika Gotham City, który decyduje się na wizytę w Metropolis. W tym samym czasie reszta świata zastanawia się jakiego superbohatera potrzebuje. Batman i Superman walczą między sobą, a ludzkość zostaje wystawiona na niespotykane do tej pory niebezpieczeństwo.

W obsadzie filmu wielkie gwiazdy: Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Jesse Eisenberg, Jeremy Irons, Gal Gadot, Diane Lane, Laurence Fishburne, Jason Momoa oraz Holly Hunter. Premiera filmu 25 marca 2016 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Redox 2015-07-18

Nic dziwnego – podchodzacy pod 4 minuty zwiastun z SDCC mozna teraz dzielic jeszcze przynajmniej z dwa razy na osobne zapowiedzi :) We wczesniejszym teaserze i tej zapowiedzi pokazano wiele coolowych momentow (one liner z konca teasera, wyrwanie drzwi Batmobilu przez Supermana itd.) to teraz w nastepnych zapowiedziach mam nadzieje, ze umiarkowanie beda dawkowac nowe materialy z filmu.

Quagmire Redox 2015-07-18

Ogólnie wszystkie kina domagają się zwiastunów nie przekraczających 2 minut i 30 sekund. Na powyższym cięcia są tak dyskretne, że prawie nie zauważyłbym około minutowej różnicy.

Movieman Quagmire 2015-07-18

Mi w sumie najbardziej, się rzuciło w oczy stroju Robina. A tak to bardzo spoko. Jeszcze tę WW mogliby wyciąć i później wcisnąć jakoś w bardziej odpowiednim momencie. No, ale zwiastun ok.

Proszę czekać…