Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Najciekawsze newsy i zwiastuny mijającego tygodnia #3 2

Z racji tego, że nie każdy ma czas i możliwość, przez cały tydzień dokładnie śledzić informacji ze świata X muzy, postanowiliśmy wszystkie najciekawszy newsy oraz zwiastuny zebrać w jedno miejsce.

Mel Gibson dyrektorem artystycznym chińskiego widowiska wojennego

To nie są żarty. Mel Gibson będzie pracował jako dyrektor artystyczny chińskiego widowiska wojennego, The Bombing. Potwierdził to sam zainteresowany.

Szykujcie się na powrót – Bran Stark w 6. sezonie Gry o tron!

Przed startem piątego sezonu jednego z najbardziej popularnych seriali na świecie, Gry o tron, wiadome było, że nie uświadczymy obecności postaci granej przez Isaaca Hempsteada-Wrighta, czyli serialowego Brana Starka. Na temat nowego sezonu serialu HBO wypowiedział się sam zainteresowany.

John C. Reilly ponownie Ralfem Demolką!

Tego lata w kinach zadebiutuje komedia sci-fi z Adamem Sandlerem, Piksele. Nie będzie to jednak pierwszy film, który wykorzysta postacie z popularnych gier z lat osiemdziesiątych czy dziewięćdziesiątych. W 2012 roku jako pierwszy zrobił to Disney w swojej animacji, Ralf Demolka. Dla fanów produkcji mamy dobrą wiadomość – studio szykuje sequel.

Tilda Swinton potwierdza swoją rolę w Doktorze Strange

W biurach Marvela zapewne zawrzało. Powód jest prosty – Tilda Swinton wyjawiła, a raczej potwierdziła doniesienia, jakoby w kolejnej produkcji marvelowskiego uniwersum Doktor Strange, miała się wcielić w postać The Ancient One.

Ennio Morricone będzie pracował dla Tarantino

Filmy Quentina Tarantino od zawsze słynęły ze świetnych ścieżek dźwiękowych. Nie inaczej będzie z jego najnowszym dzieckiem – kompozytorem The Hateful Eight został bowiem legendarny włoski twórca, Ennio Morricone.

Oficjalne zdjęcia z X-Men: Apocalypse!

Entertainment Weekly zaprezentował pierwsze oficjalne zdjęcia oraz okładkę nowej odsłony serii X-Men. Możemy na nich zobaczyć nowych bohaterów znanych z kart komiksu. Zapraszamy do galerii.

Ogłoszono nominacje do nagród Emmy!

12 i 20 września wręczone zostaną po raz 67 nagrody Emmy. Jak zwykle gala podzielona jest na dwie części. Z tej okazji ogłoszono nominacje do nagród w najważniejszych kategoriach. Wielkim faworytem jest Gra o tron. Łącznie produkcja stacji HBO zdobyła 24 nominacje. Listę nominacji w najważniejszych kategoriach znajdziecie w newsie.

Poniżej zapraszamy do zapoznania się z najciekawszymi zwiastunami mijającego tygodnia.

____________________

THE REVENANT

LEGION SAMOBÓJCÓW

NARCOS

JOY

THE DRESSMAKER

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…