Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Martin Freeman opowiada o swojej postaci w Captain America: Civil War 3

W ostatnich tygodniach, w sieci pojawiło się kilka nowych informacji na temat postaci, które zobaczymy w nowym filmie Marvela, Captain America: Civil War. Dotyczyły one między innymi generała Rossa oraz Czarnej Pantery. Na temat granego przez siebie bohatera postanowił również wypowiedzieć się Martin Freeman, dla którego będzie to debiut w uniwersum Marvela.

Jest pracownikiem amerykańskiego rządu. Pracuje wspólnie z superbohaterami oraz pewnymi agencjami, które pomagają w kontrolowaniu ludzi z super mocami. Tak mi się wydaje. Dlatego nie do końca wiadomo po czyjej jest stronie, wygląda to tak jakby grał na dwa fronty. Jest to taki rodzaj bohatera, w który lubię się wcielać – niejednoznaczny, nie wiadomo czy jest on zły czy dobry. Nic nie jest tutaj białe, albo czarne. Lubię taką szarość, ponieważ granie takiej postaci sprawia większą przyjemność

- powiedział aktor, który w ostatnim czasie robił furorę w telewizyjnych produkcjach Sherlock oraz Fargo.

Martin Freeman w roli Johna WatsonaMartin Freeman w roli Johna Watsona

Captain America: Civil War w kinach zadebiutuje 6 maja przyszłego roku. Za kamerą stanął ponownie duet Anthony i Joe Russo. Autorami scenariusza są Christopher Markus oraz Stephen McFeely. Najważniejsze jest jednak to, że w filmie do Chrisa Evansa wcielającego się w tytułowego bohatera, dołączy cała plejada bohaterów znanych z innych filmów uniwersum. W filmie oprócz znanych postaci takich jak Iron Man, Czarna Wdowa, Falcon czy The Vision, pojawią się również nowi bohaterowie. Wśród nich będą między innymi Czarna Pantera, Ant-Man, Spider-Man oraz stary-nowy generał Thaddeus “Thunderbolt” Ross. Głównym czarnym charakterem będzie Baron Helmut Zemo, w którego wcieli się Daniel Brühl.

Trzynasty film marvelowskiego uniwersum skupi się na ustawie rządowej zmuszającej superbohaterów do rejestracji swoich mocy oraz ujawnienia tożsamości. Z tego powodu dojdzie do konfliktu – po jednej stronie staną zwolennicy projektu na czele których będzie Tony Stark, z kolei na czele obozu przeciwników ustawy będzie Kapitan Ameryka.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…