Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Diabeł jest wśród nas! Co kryją złowieszcze Taśmy Watykanu? 2

Przez 2000 lat Watykan zbierał dowody na istnienie zła. Teraz diabelski plan zostanie ujawniony! Nastąpi to 24 lipca, gdy na ekrany kin wejdzie horror Taśmy Watykanu. Premierę filmu poprzedza szokujący materiał wideo, który odkrywa jedną z najpilniej strzeżonych tajemnic Stolicy Apostolskiej. Ostrzegamy – klip wyłącznie dla widzów o mocnych nerwach!

27-letnia Angela Holmes w zagadkowy sposób sprowadza cierpienie i śmierć na każdego, kto znajdzie się w jej pobliżu. Gdy miejscowy ksiądz, ojciec Lozano, dochodzi do wniosku, że kobieta padła ofiarą opętania, zwraca się o pomoc do Watykanu. Na prośbę kapłana, Stolica Apostolska wysyła na miejsce doświadczonego egzorcystę. Duchowny nie wie, że przyjdzie mu zmierzyć się ze starożytnym demonem, którego szatańskie moce wykraczają poza wszystko, z czym miał dotychczas do czynienia.

To opowieść o na pozór zwyczajnej dziewczynie, Angeli, nad którą władzę przejmuje jakaś mroczna siła. Dochodzi do dziwnych i strasznych incydentów, których przyczyny nikt nie potrafi wyjaśnić. Gdy przerażające wypadki się nasilają, okazuje się, że ciało Angeli zostało opanowane przez Antychrysta

Taśmy Watykanu w kinach od 24 lipca 2015. W filmie wystąpią Michael Peña, Olivia Dudley, Kathleen Robertson, Djimon Hounsou oraz Peter Andersson. Autorami scenariusza są Chris Morgan oraz Christopher Borrelli.

Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji zobaczyć, przypominamy polski zwiastun horroru Neveldine'a.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…