Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Bill i spółka w polskim zwiastunie 1

Zapraszamy do zapoznania się z polskim zwiastunem animacji Bystry Bill, pełnej zwariowanych przygód i bystrego humoru opowieści o dzielnym misiu koala i jego przyjaciołach z australijskiego lasu. Dodatkowo przedstawiamy Wam kompanów sympatycznego głównego bohatera.

Bystry Bill to uroczy i pomysłowy miś koala, który marzy o wielkiej przygodzie. Pragnie pójść w ślady swego taty podróżnika, który dawno temu zaginął podczas jednej z wypraw. Mały koala wierzy, że może go odnaleźć. Pewnego dnia porzuca więc swój zielony dom i wyrusza w drogę. Ślady wiodą go hen w odległe i dzikie australijskie ostępy. Podczas podróży Bill zyska grono kolorowych przyjaciół: kangura, dziobaka i zwinną jaszczurkę. Z ich pomocą łatwiej będzie prowadzić poszukiwania ukochanego taty.

W polskim dubbingu usłyszymy: Dominikę Kluźniak, Józefa Pawłowskiego i Andrzeja Blumenfelda. Polska premiera 21 sierpnia.

A oto Bill oraz jego przyjaciele:


Bill to koala nietypowy. Ten australijski torbacz w przeciwieństwie do innych przedstawicieli swojego gatunku nie jest ani leniwy, ani nie unika towarzystwa. Kocha przygody, lubi słońce, uwielbia psocić i robić kawały. Jego misja jest jednak całkiem "na serio" – pewnego dnia Bill postanawia wyruszyć w podróż, by odnaleźć swojego tatę. W tej wyprawie przez australijskie stepy, sawanny i lasy, towarzyszyć mu będą przyjaciele. Z ich pomocą nawet największa przeszkoda będzie możliwa do pokonania.


Żabot – ufna i troszkę naiwna, ale i urocza jaszczurka z wielkim sercem, która wypowiada milion słów na minutę.


Natka – spokojna domatorka. Analityczna, pragmatyczna i troszkę rozpieszczona, ale jednocześnie najwierniejsza przyjaciółka Billa.


Baśka i Aśka – nieprzewidywalne, pełne entuzjazmu i zawsze chętne do pomocy strusice. Uwielbiają plotkować i całymi dniami marzą o tym, by latać.


Wombel – nieco szalony samotnik, niegdyś żartowniś i odkrywca nieznanych lądów, przyjaciel taty Billa.


Ptyś – szczery, rozsądny i najlepszy w ratowaniu Billa z różnych opałów.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…