Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Singer prezentuje zdjęcie z planu X-Men: Apocalypse 3

W ubiegłym tygodniu Bryan Singer na swoim Instagramie zaprezentował zdjęcie Josha Helmana, czyli odtwórcy roli młodego Williama Strykera. Dzisiaj natomiast ukazała się fotografia z planu. Widnieje na niej zniszczony Kair, miasto z którym związany jest tytułowy złoczyńca oraz Storm. Nie wiadomo kto odpowiada za ty zniszczenia, ale chyba można stawiać na Apocalypse.

Jak wiadomo od jakiegoś czasu, Apocalypse zamierza zebrać drużynę Czterech Jeźdźców. Jednym z jej członków będzie właśnie Storm, którą znajdzie w stolicy Egiptu. Reszta drużyny czarnego charakter ma przebywać w Polsce. W jej skład wejdą jeszcze Angel, Magneto oraz Psylocke. Kiedy Charles Xavier i Mystique dowiadują się o planach Apocalypse’a, postanawiają zebrać nową ekipę mutantów włączając w to Jean Grey (Sophie Turner), Jubilee (Lana Condor), Cyklopa (Tye Sheridan) and Nightcrawlera (Kodi Smit-McPhee).

Wiadomo również, że początki związku Jean Grey z Cyklopem będą jednym z trzech miłosnych wątków X-Men: Apocalypse. Z kolei postać Nightcrawlera ma dostarczyć widzom trochę śmiechu. Premiera filmu w Polsce zaplanowana jest na 23 maja 2016 roku. A oto jak prezentuje się wyżej wspomniane zdjęcie z planu:

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…