Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Poznał Świat gliniarzy, teraz odwiedzi Gotham 1

W ubiegłym tygodniu podano informację o nowym nazwisku w obsadzie serialu stacji FOX, Gotham. Była nim młoda aktorka będąca gwiazdą komediowego serialu The Goldbergs, Natalie Alyn Lind, która wcieli się w postać Silver St. Cloud. Dzisiaj mamy kolejną wiadomość odnośnie powiększenia się listy płac produkcji. W drugim sezonie Gotham zobaczymy bowiem Michaela Chiklisa. Aktor wcieli się w kapitana Nathaniela Barnesa.

Barnes wkroczy na posterunek policji z Gotham niczym tornado, wyrywając z ziemi tamtejsze chwasty. Jest zapaleńcem prawa i porządku, nie boi się robić sobie wrogów stojących po drugiej stronie prawa. Dla Gordona, Barnes będzie mentorem. Z czasem jednak panowie staną się dla siebie przeciwnikami.

powiedzieli producenci serialu.

Dla Chiklisa nie będzie to pierwszyzna, jeśli chodzi o grę twardego policjanta. Wcześniej aktor był gwiazdą produkcji Świat gliniarzy. Jeśli chodzi o kino, to największy rozgłos przyniosła mu rola Rzeczy w ekranizacji komiksu o Fantastycznej czwórce. Gotham na antenę FOXa powróci 21 września.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…