Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Simon Kinberg zajmie się remake’em Ucieczki Logana 2

The Hollywood Reporter donosi, że Simon Kinberg będzie kolejną osobą, która będzie miała za zadanie wskrzesić pomysł stworzenia remake’u Ucieczki Logana z roku 1976. Kinberg, którego nazwisko jest kojarzone przede wszystkim z pracy przy skryptach filmów o X-Menach, miałby zająć się napisaniem scenariusza oraz produkcją nowej wersji filmu.

Temat stworzenia odświeżonej wersji Ucieczki Logana nie jest nową rzeczą. Swego czasu za scenariusz remake’u miał odpowiadać Ken Levine, który pracował między innymi przy grze komputerowej z serii BioShock. Wówczas mówiło się, że za kamerą stanie Nicolas Winding Refn, a główną rolę zagra Ryan Gosling. Innymi kandydatami do napisania skryptów byli również Alex Garland, Will Beal oraz Christopher McQuarrie.

Przypominamy opis oryginalnej wersji filmu w reżyserii Michaela Andersona i Michaelem Yorkiem w roli głównej:
XXIII wiek. Ludzie mieszkają w zamkniętych miastach i nie mają prawa żyć powyżej trzydziestu lat. Specjalne grupy policyjne pilnują "prawa i porządku", eliminując jednostki osiągające wyznaczony limit wieku. Tytułowy bohater, Logan wyłamuje się z ustalonych zasad, pragnąc odkryć tajemnicę klasy rządzącej.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…