Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zdjęcia do Pacific Rim 2 wystartują jesienią 3

Jak niedawno informowaliśmy, przed Pacific Rim 2 wielkie kasowe wyzwanie. To własnie od niego zależeć ma przyszłość trzeciej części Hellboya. W końcu mamy dla Was kilka informacji na temat sequela filmu o wielkich robotach walczących z wielkimi potworami. Guillermo del Toro poinformował, że zdjęcia wystartują w listopadzie, a sam film prawdopodobnie będzie miał podtytuł Maelstrom.

Guillermo del Toro w ostatnim czasie jest bardzo zapracowanym człowiekiem. Na razie meksykański reżyser musi skupić się nad swoim nowym filmem Crimson Peak: Wzgórze krwi, który w kinach zagości w październiku. Później del Toro ma mieć krótki urlop, a następnie wystartować ze zdjęciami Pacific Rim 2. Według Global News Canada rozpoczną się one w listopadzie, w Toronto.

Pacific Rim 2 wymaga szczegółowej pracy przy post-produkcji i samej produkcji, do których del Toro przygotowywał się od początku roku. Początkowo premiera filmu zaplanowana była na wiosnę 2017 roku. Została ona jednak przesunięta na 4 września 2017 roku. Co ciekawe na razie nie potwierdzono oficjalnie udziału żadnego aktora, ani aktorki w Pacific Rim 2. Na razie nie wiadomo za wiele o samej fabule sequela, ale sam reżyser na Comic-Conie powiedział, że jego akcja będzie miała miejsce kilka lat po wydarzeniach znanych z pierwszej odsłony. Guillermo del Toro wyznał w jednym z wywiadów, że obecnie sequele to najczęściej odgrzewane kotlety względem pierwszych części. Meksykanin obiecuje jednak, że przy Pacific Rim 2 będzie inaczej.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…