Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Gibson coraz bliżej roli w filmie Green Lantern Corps? 2

Nie od dzisiaj wiadomo, że Tyrese Gibson jest bardzo mocno zainteresowany rolą w ekranizacji komiksu o Zielonej Latarni. W wywiadzie udzielonym Colliderowi, aktor wyznał że spotkał się z ludźmi z Warner. Bros w sprawie roli w filmie Green Lantern Corps. Stwierdził również, że powinno być więcej filmów z czarnoskórymi superbohaterami.

Odbyłem kilka spotkań z przedstawicielami Warner. Bros i zobaczymy co z tego wyniknie. Wierzę, że powinno powstać więcej filmów z czarnoskórymi superbohaterami. Nie jest to jednak jedyna z moich motywacji. Uważam, że idealnie pasuję do zagrania Zielonej Latarnii. Patrząc na to, że filmy w których zagrałem zarobiły ponad 6 miliardów dolarów, wiem że moim fani chcieliby mnie zobaczyć w tym zielonym kostiumie. Bardzo chciałbym móc potwierdzić dzisiaj moją rolę, ale niestety nie mogę. Sprawdzajcie kolejne doniesienia.

powiedział aktor

W ubiegłym tygodniu pojawiły się plotki mówiace o tym, że w Green Lantern Corps zobaczymy dwie Zielone Latarnie – Hala Jordana oraz Johna Stewarta. W tego pierwszego miałby wcielić się Chris Pratt, z kolei w drugiego własnie Tyrese Gibson. Niektórzy wierzyli, że te informacje zostaną potwierdzone na tegorocznym Comic-Conie. Jednak tak się nie stało. Premiera Green Lantern Corps zapowiedziana jest na 19 czerwca 2020 roku.
Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Redox 2015-07-25

PLEASE GOD NOOO!

Grzegorz Skoczyński 2015-07-25

Oprócz tych dwóch Latarni zobaczyłbym też Guy Gardnera :)

Proszę czekać…