Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Najciekawsze newsy mijającego tygodnia #4 2

Z racji tego, że nie każdy ma czas i możliwość, przez cały tydzień dokładnie śledzić informacji ze świata X muzy, postanowiliśmy wszystkie najciekawszy newsy zebrać w jedno miejsce. Zapraszamy do lektury.

Quicksilver będzie miał lepszą i większą scenę w X-Men: Apocalypse

W ubiegłym roku za sprawą X-Men: Przeszłość, która nadejdzie mogliśmy ujrzeć jedną z najlepszych scen akcji ostatnich lat. Mowa tutaj o Quicksilverze i zaprezentowaniu jego mocy. Odtwórca tej roli, Evan Peters w czasie promocji swojego nowego filmu, wypowiedział się na temat tej postaci oraz o nadchodzącym X-Men: Apocalypse.

Spectre to ostatni Bond Mendesa

Reżyser Sam Mendes wyznał, że nie zasiądzie za kamerą trzeciego filmu o przygodach Jamesa Bonda. Dodatkowo dodał, że nowa piosenka promująca film została skończona.

Benicio Del Toro dołączy do obsady Gwiezdnych Wojen VIII

Benicio Del Toro już niedługo może pozwiedzać galaktykę. A wszystko za sprawę oferty pracy jaką otrzymał. Zdobywca Oscara miałby się bowiem wcielić w postać złoczyńcy w filmie Gwiezdne Wojny VIII/

LeBron James jednak gwiazdą Kosmicznego meczu 2?

Wielu fanów chciałoby kontynuacji Kosmicznego meczu. I całkiem możliwe, że tak też się stanie. Główną gwiazdą produkcji miałby być LeBron James, który zastąpiłby w tej roli legendarnego Michaela Jordana. Wszystko za sprawą świetnego wyniku Wykolejonej, po którym koszykarz podpisał ekskluzywną umowę z Warner Bros. Współpraca pomiędzy oboma podmiotami będzie mogła przybrać różne wersje – od pracy w telewizji i kinie, po cyfrowe treści.

Guillermo del Toro o trzeciej części Hellboya

Fani Hellboya wciąż zastanawiają się kiedy i czy w ogóle jest szansa na powstanie kolejnej części przygód czerwonoskórego bohatera. Głos w tej sprawie postanowił zabrać sam reżyser, Guillermo del Toro który wyjawił w wywiadzie udzielonym The Daily Beast, w jakim miejscu stoi sprawa produkcji trzeciej części serii.

Gibson coraz bliżej roli w filmie Green Lantern Corps?

Nie od dzisiaj wiadomo, że Tyrese Gibson jest bardzo mocno zainteresowany rolą w ekranizacji komiksu o Zielonej Latarni. W wywiadzie udzielonym Colliderowi, aktor wyznał że spotkał się z ludźmi z Warner. Bros w sprawie roli w filmie Green Lantern Corps. Stwierdził również, że powinno być więcej filmów z czarnoskórymi superbohaterami.

Box Office: Jurassic World strąca z podium Avengers

Universal Pictures ma kolejne powodu do świętowania. Jurassic World stał się właśnie trzecim najbardziej dochodowym filmem w historii kina. Czwarta część serii o dinozaurach strąciła z podium superbohaterskie widowisko Marvela, Avengers.

Dodatkowo zaprezentowaliśmy Wam zestawienie NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNYCH SERIALI WEDŁUG REDAKCJI FDB. Jeśli chcecie przejść do tego artykułi, wystarczy, że klikniecie w poniższy obrazek:

podpis pod obrazkiempodpis pod obrazkiem

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…