[Ankieta] Wybierajcie najlepszy zwiastun tygodnia!

Od tej niedzieli, wspólnie z Wami będziemy wybierać najlepszy zwiastun tygodnia. Maksymalnie w jednej ankiecie będzie 10 zwiastunów. Liczba pozycji może się oczywiście zmienić – wszystko zależy od natężenia, z jakim będą prezentowane premierowe zapowiedzi w danym tygodniu. Nie przedłużając przypominamy najciekawsze zwiastuny mijającego tygodnia. Pod nimi znajdziecie ankietę, w której należy oddać swój głos. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

ATAK TYTANÓW

Film powstał na podstawie popularnej mangi, a sama akcja osadzona jest w post-apokaliptycznym świecie. Świat został zawładnięty przez tak zwanych Tytanów, wielkie monstra przed którymi ludzkość musi kryć się za murami. Pewnego dnia nadchodzi jednak moment, kiedy jeden z gigantów niszczy mur. W wyniku jego ataku ginie matka głównego bohatera, który za cel obiera sobie zemstę.

W NOWYM ZWIERCIADLE: WAKACJE

Kolejne pokolenie Griswoldów wyrusza na wakacje. Dorosły Rusty Griswold, pełen nadziei na zacieśnienie rodzinnych relacji, idąc w ślady swojego ojca, organizuje niespodziankę dla swojej żony Debbie i dwóch synów. Jest nią wycieczka do Wallay World — ulubionego parku rozrywki całej Ameryki.

AMERICAN ULTRA

Mike i Phoebe mieszkają razem w małym miasteczku. Ich życie obraca się do góry nogami, w momencie kiedy chłopak stanie się celem działań rządowych mających na celu wymazanie wszelkich śladów jego istnienia.

DOBRY DINOZAUR

Będzie to alternatywna wersja świata, w którym asteroid nie uderzył w Ziemię, a dinozaury nie wyginęły i muszą żyć na jednej planecie razem z człowiekiem.

ŻYĆ NIE UMIERAĆ

Bartek, niegdyś wzięty aktor, teraz zabawiacz publiczności w popularnym telewizyjnym show, dowiaduje się, że jest nieuleczalnie chory. Według lekarza zostały mu zaledwie trzy miesiące życia. Bartek postanawia maksymalnie wykorzystać ten czas, uporządkować swoje sprawy, naprawić błędy życiowe i pogodzić się z ukochaną córką. Wierzy, że nie ma takiej sytuacji, z której nie byłoby jakiegoś wyjścia i – zaskakując najbliższych pogodą ducha i poczuciem humoru – stara się zmienić bieg losu i przekonać Najwyższego Scenarzystę, aby jego historia zakończyła się happy endem.

IGRZYSKA ŚMIERCI: KOSOGŁOS. CZĘŚĆ 2

Katniss Everdeen i przywódcy Dystryktu 13 rozpoczynają wielką ofensywą przeciwko Kapitolowi. Walka toczy się już nie tylko o przetrwanie, ale o przyszłość całego narodu. Katniss wspierana przez Gale’a, Finnicka oraz Peetę planuje zamach na Prezydenta Snowa. Bezwzględni wrogowie i moralne wybory, przed którymi stanie Katniss, będą dla niej większym wyzwaniem niż cokolwiek, co wcześniej przeżyła na arenach Głodowych Igrzysk.

WIĘZIEŃ LABIRYNTU: PRÓBY OGNIA

Znalezienie wyjścia z Labiryntu miało być końcem. Żadnych więcej niespodzianek, żadnych puzzli. I żadnego uciekania. Thomas był przekonany, że jeśli Streferzy zdołają się wydostać, odzyskają swoje dawne życie. W Labiryncie życie było łatwe. Było jedzenie, schronienie i względne bezpieczeństwo. Ale w świecie poza Labiryntem koniec został zapoczątkowany już dawno temu…

SPECTRE

Tajemnicza wiadomość na temat przeszłości Bonda skieruje go na trop złowrogiej organizacji WIDMO. Podczas gdy M toczy polityczną batalię o przyszłość MI6, agent 007 odkrywa przerażającą prawdę o najpotężniejszej instytucji przestępczej świata.

FARGO

Akcja drugiego sezonu Fargo będzie rozgrywała się na wiele lat przed wydarzeniami znanymi z pierwszej odsłony. Rok 1979, Luverne, stan Minnesota. Małżeństwo Peggy i Edda Blomquistów zostaje wmieszane w gangsterskie porachunki. Sprawie przygląda się młody policjant stanowy Lou Solverson, który niedawno powrócił z wojny w Wietnamie.

DO UTRATY SIŁ

Billy Hope ciężką pracą osiągnął wszystko, czego można oczekiwać od życia. Ma piękną i kochającą żonę, uroczą córkę i wielkie osiągnięcia na ringu. Choć wydaje się to niemożliwe, w ciągu jednego dnia traci wszystko. Billy sięga dna, a jedynym sposobem, by się od niego odbić, jest rozpoczęcie wszystkiego od nowa. Wsparcie znajduje na sali treningowej prowadzonej przez emerytowanego pięściarza i trenera najtwardszych bokserów amatorów. Dzięki jego wsparciu, Billy rozpoczyna największą walkę swojego życia, która ma przynieść mu odkupienie i zwrócić zaufanie bliskich. Najważniejsze stracie odbędzie się jednak poza ringiem.


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)