Najbardziej wpływowi w Hollywood 0

Prestiżowy magazyn Premiere uznał najbardziej wpływowym aktorem w Hollywood Tom’a Cruise. W zestawieniu 2006 Power List dało to 13 miejsce.

<table cellspacing=0 border=0 cellpadding=0>

Kadr z filmu Mission: Impossible IIIKadr z filmu Mission: Impossible III


Steve’a Jobsa i Johna Lassetera twórcy Toy Story i Dawno temu w trawie zajęli pierwsze miejsce. Na czwartej pozycji znalazł się Stevena Spielberg. Wysoko uplasował się także twórca King Konga Peter Jackson, który zajął 11 miejsce.

Aktorzy miejsca w pierwszej dziesiątce nie znaleźli, ale następny ranking już za rok. Być może do pierwszej dziesiątki przebije się Keira Knightley ( Duma i uprzedzenie, Piraci z Karaibów) najmłodsza zaledwie 21-letnia angielska aktorka znalazła się na 45. miejscu.

Na razie jednak swoje pięć minut ma Reese Whiterspoon, która zdetronizowała Julie Roberts będącą w rankingu aktorek od kilku lat na pierwszej pozycji. W ostatnim czasie Reese zbierała nagrody za rolę w filmie Spacer po linie. Otrzymała Złoty Glob, nagrodę Bafta oraz Oscara. Jest nominowana także do MTV Movie Award, gdzie już raz triumfowała po roli w Legalnej blondynce.

Reese Witherspoon w filemie Legalna Blondynka 2Reese Witherspoon w filemie Legalna Blondynka 2

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…