Zwiastun Deadpoola w tym tygodniu?

Na tegorocznym Comic-Conie zaprezentowano zwiastun Deadpoola. Oczywiście słabej jakości kopie nagrywane telefonami komórkowymi wyciekły do Internetu, ale fani – nie tylko ci z San Diego – chcieliby mieć możliwość ponownego zobaczenia zapowiedzi w jakości HD. Jeśli wierzyć Ryanowi Reynoldsowi to w tym tygodniu powinien się on ukazać.

Gwiazda produkcji w czasie konwentu powiedziała, ze zapowiedź w sieci powinno się ukazać w przeciągu trzech tygodni od zakończenia Comic-Conu. Wszystko za sprawą jego dopracowania, między innymi efektów specjalnych. I wszystko wskazuje na to, że tak też sie stanie – zwiastun Deadpoola otrzymał klasyfikacje. Będzie trwał 2 minuty i 24 sekundy, a jego kategoria wiekowa to PG.

Film na podstawie komiksów Marvela, opowie o jednym z najbardziej niekonwencjonalnych antybohaterów w komiksowym półświatku. Będzie to historia Wade’a Wilsona, który wskutek eksperymentów otrzymuje super moce takie jak zwiększona siła, szybkość, wytrzymałość czy możliwość regeneracji. Dodatkowo Wilson jest mistrzem w posługiwaniu się bronią palną, jak i białą. Gdzie tkwi haczyk? Otóż musi on żyć z Deadpoolem – swoim zabójczym, aczkolwiek niestroniącym od czarnego humoru alter ego poszukującym ludzi, którzy zniszczyli mu życie.

Premiera 12 lutego 2016 roku.


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)