Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zwiastun Deadpoola w tym tygodniu? 3

Na tegorocznym Comic-Conie zaprezentowano zwiastun Deadpoola. Oczywiście słabej jakości kopie nagrywane telefonami komórkowymi wyciekły do Internetu, ale fani – nie tylko ci z San Diego – chcieliby mieć możliwość ponownego zobaczenia zapowiedzi w jakości HD. Jeśli wierzyć Ryanowi Reynoldsowi to w tym tygodniu powinien się on ukazać.

Gwiazda produkcji w czasie konwentu powiedziała, ze zapowiedź w sieci powinno się ukazać w przeciągu trzech tygodni od zakończenia Comic-Conu. Wszystko za sprawą jego dopracowania, między innymi efektów specjalnych. I wszystko wskazuje na to, że tak też sie stanie – zwiastun Deadpoola otrzymał klasyfikacje. Będzie trwał 2 minuty i 24 sekundy, a jego kategoria wiekowa to PG.

Film na podstawie komiksów Marvela, opowie o jednym z najbardziej niekonwencjonalnych antybohaterów w komiksowym półświatku. Będzie to historia Wade’a Wilsona, który wskutek eksperymentów otrzymuje super moce takie jak zwiększona siła, szybkość, wytrzymałość czy możliwość regeneracji. Dodatkowo Wilson jest mistrzem w posługiwaniu się bronią palną, jak i białą. Gdzie tkwi haczyk? Otóż musi on żyć z Deadpoolem – swoim zabójczym, aczkolwiek niestroniącym od czarnego humoru alter ego poszukującym ludzi, którzy zniszczyli mu życie.

Premiera 12 lutego 2016 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…