Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Marvel będzie miał swój 'Legion samobójców'? 1

Plotki zza oceanu mówią, że Marvel jest zainteresowany stworzeniem serialu na podstawie komiksu The Thunderbolts. Jest to marvelowski odpowiednik Suicide Squad od DC Comics. Produkcja miałaby oczywiście powstać we współpracy z Netfliksem.

Na razie są to oczywiście plotki i żadnych szczegółów na temat fabuły oraz członków drużyny nie ma. W The Thunderbolts było ich jednak wielu, niektórych już z nich widziano na ekranach telewizorów czy kin, albo dopiero się pojawią. Niektórzy z członków Mr. Hyde, Crossbones, Absorbing Man, Grant Ward, Baron Zemo, The Punisher czy Elektra).

Dodatkowo poinformowano, że Netflix i Marvel planują wypuszczać nowy serial co pół roku. Wszystko zasługa znakomitego przyjęcia Daredevila. A w planach już wcześniej były Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist oraz The Defenders. Ten ostatni byłby produkcją, w której wszyscy wcześniej wymienieni bohaterowie łączą se siły w walce ze złem. Coś na wzór ekipy Avengers.

Źrodło: ComingSoon / ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Redox

Hmm o ile pamietam to duza czesc internautow po ogloszeniu powstania "Suicide Squad" mowila, ze to odpowiedz na marvelowskich "Straznikow Galaktyki" ;-)

Proszę czekać…