Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wiemy kiedy rozpocznie się produkcja filmów DC 2

Filmowe uniwersum tworzone wspólnymi siłami przez DC Comics oraz Warner Bros. zaczyna nabierać kształtów. Własnie podano informacje na temat rozpoczęcia zdjęć do filmów Wonder Woman oraz Justice League.

W Empire można przeczytać, że z punktu widzenia logistyki wszystko wygląda niesamowicie. Na razie wciąż trwają prace nad Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. Film zyskuje efekty specjalne, jest powoli montowany i cięty, dopracowywany jest również dźwięk. Jeśli chodzi o Suicide Squad to zdjęcia do filmu skończą się we wrześniu. I wtedy też ma rozpocząć się praca nad kolejnymi projektami. Reżyserka Wonder Woman, Patty Jenkins przebywa w Londynie gdzie trwają przygotowania do rozpoczęcia zdjęć. Miałyby one wystartować jesienią.

Z kolei Zack Snyder na plan wejdzie wiosną przyszłego roku. Jego zadaniem będzie nakręcenie Justice League. Przypomnijmy, że filmy te zostaną podzielone na dwie części, a autorem scenariusza jest zdobywca Oscara, Chris Terrio który pracuje również aktualnie ze Snyderem przy Batmanie i Supermanie. Zapowiedziane są również prace nad scenariuszem Aquamana, za kamerą którego stanie James Wan.

Premiera filmu Wonder Woman zaplanowana jest na 23 czerwca 2017 roku. Z kolei Justice League, które zostanie podzielone na dwie częście w kinach pojawi się 12 listopada 2017 roku, a następnie 14 czerwca 2019.

Źrodło: comicbook / empire

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…