Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy to jest nowy kostium Spider-Mana? 3

Jeśli wierzyć portalowi plotkarskiemu Latino Review, to wiemy jak mniej więcej będzie wyglądał nowy kostium Spider-Mana. Sam Kevin Feige mówił, że będzie to kostium domowej roboty, a źródło portalu które rzekomo miało możliwość zobaczenia nowego stroju twierdzi, że najbliżej mu do fotografii, którą w Internecie można znaleźć już od jakiegoś czasu. Oto jak miałby prezentować się owy kostium:

Co więcej Latino Review twierdzi, że posiada listę z aktorami i aktorkami, których ujrzymy w nowym filmie o Człowieku Pająku. Jeśli wierzyć tej liście to przeciwnikami Pająka będą Skorpion oraz Vulture. Lista prezentuje również nazwisko aktorki, która miałaby zagrac miłość Petera Parkera, Mary Jane Watson oraz jego przyjaciela Harry’ego Osborna. Oto niepotwierdzona (ani na razie zdementowana) lista z nazwiskami:

Premiera niezatytułowane jeszcze filmu o Spider-Manie, który jest zapowiadany jako komedia w stylu filmów Johna Hughesa, zadebiutuje w kinach 28 lipca 2017 roku.

Źrodło: Latino Review

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Quagmire 2015-07-30

Bardzo mocno pachnie fejkiem i to nie tylko dlatego, że jest autorstwa Latino Review. Wyobrażacie sobie w ogóle, że ktoś w 2015 roku przychodzi do biura Feige’a i mówi: "A może Billy Zane i Jason Biggs?, a on odpowiada "Świetny pomysł!"? Nawet Nolan który pomalował kostium Batmana sprayem nie wpadłby na pomysł aby przy klimacie jaki panuje w Nowym Yorku, po ulicy latał bosy chłopak. Chyba, że wyrosło już takie pokolenie które czepia się umownej przyczepności Człowieka Pająka.

Zresztą to i tak wczesna wersja, podobnie jak wrestlingowy strój Maguire’a w 2002 roku, przecież nikt nie kupi takiej zabawki :)

Rob 2015-07-30

Przynajmniej nie ma skarpet.

Proszę czekać…