Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Marsjanin Matt Damon na nowych zdjęciach 3

Nowy film science-fiction w reżyserii Ridleya Scotta, Marsjanin doczekał się nowych zdjęć. Zostały one opublikowane na łamach magazynu Total Film. Fotografie oraz okładki możecie znaleźć w poniższej galerii.

Straszliwa burza piaskowa sprawia, że marsjańska ekspedycja, w której skład wchodzi Mark Watney, musi ratować się ucieczką z Czerwonej Planety. Kiedy ciężko ranny Mark odzyskuje przytomność, stwierdza, że został na Marsie sam w zdewastowanym przez wichurę obozie, z minimalnymi zapasami powietrza i żywności, a na dodatek bez łączności z Ziemią. Co gorsza, zarówno pozostali członkowie ekspedycji, jak i sztab w Houston uważają go za martwego, nikt więc nie zorganizuje wyprawy ratunkowej; zresztą, nawet gdyby wyruszyli po niego niemal natychmiast, dotarliby na Marsa długo po tym, jak zabraknie mu powietrza, wody i żywności. Czyżby to był koniec? Nic z tego. Mark rozpoczyna heroiczną walkę o przetrwanie, w której równie ważną rolę co naukowa wiedza, zdolności techniczne i pomysłowość odgrywają niezłomna determinacja i umiejętność zachowania dystansu wobec siebie i świata, który nie zawsze gra fair.

W filmie wystąpią między innymi Matt Damon, Kate Mara, Jessica Chastain, Sean Bean oraz Kristen Wiig. Marsjanin w polskich kinach pojawi się 27 listopada.


Źrodło: Total Film

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Redox 2015-07-30

Stylowe kadry. Dawno nie czekalem na film Scotta jak na ta sci-fi wyprawe na Czerowna Planete.

Proszę czekać…