Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Powstaną sequele filmów z Tomem Cruisem? 3

Już niedługo na ekranach kin na całym świecie zagości piąta część sensacyjnej serii z Ethanem Huntem – Mission: Impossible – Rogue Nation. Gwiazda produkcji, Tom Cruise wypowiedział się na temat przyszłości i planów związanych z kontynuacją nie tylko Mission: Impossible, ale również poprzedniego filmu gwiazdora, Na skraju jutra.

Nie jest tajemnicą, że planowana jest już szóstka część przygód agenta Ethana Hunta. Cruise wyznał w programie The Daily Show host Jon Stewart, że trwają już pracę przygotowawcze do kręcenia produkcji. Zdjęcia do filmu miałyby rozpocząć się latem przyszłego roku. Całkiem prawdopodobne, że na stanowisku reżysera zawita po raz kolejny Christopher McQuarrie, czyli człowiek który stał za kamerą Mission: Impossible – Rogue Nation.

Jeśli chodzi o sequel widowiska sci-fi, Na skraju jutra to gwizdor wypowiedział się na ten temat, na czerwonym dywanie w czasie premiery Mission: Impossible – Rogue Nation. Wyznał dziennikarzowi MTV, że jest zainteresowany stworzeniem kontynuacji i ma już nawet pewne pomysły, którymi podzielił się z Christopherem McQuarrie'em i Dougiem Limanem. W filmie miałaby wystąpić również Emily Blunt. Aktorka jednak byłaby gotowa nie do pracy nad sequelem prędzej niż za rok.

Trzeba dodać, że to nie koniec sequelowych planów Toma Cruise'a. Wciąż dużo się mówi o stworzeniu drugiej części historii Top Gun. Mówi się również o kontynuacji Jacka Reachera.

Źrodło: Total Film

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

Quagmire 2015-07-31

A kto wyłoży pieniądze na Edge of Tomorrow 2? Do wytwórni wraca około 55% z Ameryki i 30% z rynków zewnętrznych. Film zarobił 100 mln$ w Ameryce i 269 mln$ z reszty świata, czyli można przyjąć, że do Warnera wróciło około 136 mln$. Budżet pierwszej części to 178 mln$, co daje przynajmniej 42 mln$ strat.

Redox Quagmire 2015-07-31

Pierwszy Kick-Ass tez tez srednio poradzil sobie w kinach, ale mial to co "Edge of Tomorrow", czyli dobry marketing szeptrany wsrod widzow. "Kick Ass 2" powstal, czekam na sequel filmu z Cruise’em.

Quagmire Redox 2015-07-31

Tylko, że idąc tropem moich wyliczeń, pierwszy Kick-Ass przyniósł zysk. 48 mln$ z Ameryki i 48 mln$ poza nią daje około 41 mln$ dla producentów przy 30 mln$ budżetu.

Redox Quagmire 2015-07-31

Powołałem się na przykład z jednego z podpastów Collider Movie Talk. Muszę zacząć weryfikować co mówią ;)

jacks 2015-07-31

Niech nie ruszają EoT, bo nie wyjdzie z tego nic dobrego. Sequele filmów sci-fi rzadko dają radę i to zwłaszcza w obecnych czasach.

MARTIN007 2015-07-30

TOMUŚ CHYBA BOI SIĘ ŻE NIEDŁUGO PÓJDZIE W ODSTAWKĘ Z PIERWSZEJ LIGI WIĘC CHWYTA SIĘ SPRAWDZONYCH TEMATÓW.KRĘCENIE KOLEJNYCH CZĘŚCI MISSION I J.REACHERA JAK NAJBARDZIEJ ALE EDGE OF TOMORROW TO JUŻ NIE.LEPIEJ ZOSTAWIĆ TAK JAK JEST,BO MOŻNA TYLKO TEN DOBRY SMAK ZEPSUĆ.A NA MYŚL O TOP GUN TO GŁOWA PODZIELONA.MOŻE UDA SIĘ???

caryca84 2015-07-30

Przekocham "Edge of Tomorrow". Mam nadzieję, że sequel nie będzie gorszy. A o "Top Gun" nawet nie mówię, bo ślinka mi cieknie na samą myśl ;P

Proszę czekać…