Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zwiastun i plakat nowego filmu reżysera Franka. 1

Mamy dla Was oficjalny plakat oraz pierwszy zwiastun dramatu rodzinnego Room, na podstawie bestsellerowej powieści Emmy Donoghue. Pisarka jest również autorką scenariusza. Główną rolę w filmie gra Brie Larson, z kolei za kamerą stanął reżyser dobrze przyjętego Franka, Lenny Abrahamson.

Room to niezwykła historia pięcioletniego Jacka, który mieszka ze swoją kochającą matką o imieniu Ma. Jak każda dobra rodzicielka, stara się zapewnić mu bezpieczeństwo, sprawić żeby był zdrowy i szczęśliwy. W całej tej historii jest jedno 'ale'. Ma jest zamknięta w więzieniu, w którym wychowuje swoje dziecko. Dzięki pomysłowości i wielkiej wyobraźni tworzy dla niego tytułowy "pokój". Z czasem jednak Jack zaczyna zadawać coraz to więcej pytań.

Oprócz Brie Larson w obsadzie jeszcze między innymi Jacob Tremblay, Joan Allen oraz William H. Macy. Premiera filmu 16 października w Los Angeles oraz Nowym Jorku. Do pełnej dystrybucji wejdzie 6 listopada.

Źrodło: Comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Quagmire 2015-07-31

Czekałem na "I did not hit her…I did nooooooot! Oh, hi Mark!" :) Pokazany tutaj materiał stoi na bardzo dobrym poziomie, jednak nie mogę ocenić wysoko samego zwiastuna. Mam wrażenie, że obejrzałem już cały film.

Gracjan Mikitin 2015-07-30

Dopiero przy okazji tego zwiastuna usłyszałem o tej produkcji i wow. Szykuje się świetne, kameralne kino z niezwykła historią. Do tego w obsadzie uwielbiana przeze mnie Brie Larson, za kamerą autor udanego Franka.

Na razie zwiastun tygodnia :P

Proszę czekać…