Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Będzie więcej niż siedem sezonów Gry o tron! 1

Wcześniej showrunnerzy Gry o tron mówili, że serial stacji HBO będzie miał siedem sezonów. Jak się okazało nie jest to prawdą. W tej sprawie głos zabrał człowiek z zarządu stacji, Michael Lombardo.

W tekście mogą znaleźć się spoilery.

Siedem sezonów i koniec – nigdy nie było wewnątrz dyskusji o tym. Pytanie brzmi: jak wiele sezonów po tym siódmym jeszcze stworzymy? Oczywiście teraz kręcimy szósty, później będziemy dyskutować o siódmym. David Benioff i Dan Weiss po skończeniu szóstego zostaną z nami przez kolejne dwa lata.

powiedział Lombardo, dyrektor programowy stacji.

W rozmowie z dziennikarzami z organizacji Television Critics Associations, dyrektor HBO wypowiedział się również na temat George'a R.R. Martina i możliwości zrobienia prequeli tej historii. Według niego jest taka możliwość i jest otwarty na wszystkie pomysły Benioffa i Weissa. Oczywiście wszystko miałoby być w porozumieniu z samym autorem książkowej sagi. Na razie jednak są to plany na dalszą przyszłość i twórcy Gry o tron skupiają się na innych rzeczach.

Nie mogło zabraknąć jeszcze jednego pytania. Dotyczyło ono oczywiście śmierci Jona Snowa.

On nie żyje. Potwierdza to wszystko co widziałem, słyszałem i czytałem. W rzeczy samej – Jon Snow nie żyje.

zakończył Lombardo

Szósty sezon Gry o tron powróci w kwietniu 2016 roku. Cieszycie się z tych informacji dyrektora programowego HBO odnośnie możliwości stworzenia co najmniej ośmiu sezonów?

Źrodło: Entertainment Weekly

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…