Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Powstanie kilka seriali w świecie Gwiezdnych wojen? 2

Jak donosi portal Cinelinx, już niedługo Netlifx może zyskać kolejną wielką markę na swojej platformie. Mowa tutaj o uniwersum Gwiezdnych wojen. Netflix i Disney miałyby ze sobą współpracować, a owocem tej pracy byłyby trzy aktorskie seriale osadzone właśnie w świecie Star Wars.

O ile tworzone już były seriale animowane z bohaterami Gwiezdnych wojen, tak seria nigdy nie doczekała się aktorskiej wersji. Chociaż sam George Lucas miał to w planach. Wszystko jednak rozbiło się o pieniądze i zbyt wysokie koszta produkcji. Teraz ma się to jednak zmienić i powstać trzy różne aktorskie seriale Gwiezdne wojny. Coś na wzór Marvela i takich produkcji jak Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage.

Na razie te informacje trzeba jednak traktować jako plotki. Nikt ich nie potwierdził, aczkolwiek dla fanów powinno być ważniejsze to, że nikt ich również nie zdementował. Musimy czekać na oficjalne stanowisko Disneya oraz Netfliksa.

Źrodło: Cinelinx

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Redox 2015-07-31

Poczekalbym najpierw na sukces (mam nadzieje!) filmow kinowych zanim beda myslec o rozbudowie swiata w postaci serialu/-i.

Proszę czekać…