Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Produkcja Kruka została zawieszona 1

Produkcja remake’u kultowego Kruka z roku 1994 została zawieszona, donoszą źródła będące blisko filmu. Wszystko za sprawą ogłoszenia przez firmę Relativity bankructwa.

Cały projekt zamknięty jednak jeszcze nie został. Pomimo bankructwa, Relativity chce wyprodukować i wypuścić remake Kruka. Pracownicy, którzy są na planie zdjęciowym w Pinewood Cardiff muszą więc czekać na dalsze informacje.

Od początku produkcja tego filmu boryka się z mniejszymi, jak i większymi problemami. Najpoważniejszym z nich było obsadzenie aktora w głównej roli. Najpierw miał nim być Luke Evans, który jednak zrezygnował z udziału w projekcie. Podobnie było z Jackiem Hustonem, znanym przede wszystkim z serialu Zakazane imperium.

Pomimo tego, że nadal nie wiadomo kto miałby zagrać główną rolę, reżyser filmu Corin Hardy pracuję nad produkcją Kruka, a ludzie odpowiedzialni za ten projekt potwierdzają, że Andrea Riseborough miałaby się wcielić w główny czarny charakter. W oryginale postać Top Dollara grał Michael Wincott.

Źrodło: ScreenDaily

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Redox

Może i dobrze; ten remake zapowiadał mi się równie szaro co nowe "Point Break".

Movieman

Przypadek? Nie sądzę. Klątwa Kruka nadal żywa :)

Proszę czekać…