Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Marwan Kenzari w dwóch hollywoodzkich produkcjach 1

Marwan Kenzari, 32 letni aktor z Holandii tunezyjskiego pochodzenia dostał angaż w dwóch hollywoodzkich produkcjach. Wystąpi w nich u boku gwiazd kina.

Pierwszym projektem będzie_* The Promise*_ w reżyserii nagrodzonego Oscarem, Terry'ego George'a. Oprócz Kenzarego w filmie wystąpią między innymi Christian Bale oraz Oscar Isaac. Holender wcieli się w postać syna tureckiego dyplomaty, a jego zadaniem będzie pomóc głównym bohaterom w czasie konfliktu, który wybuchnie w Armenii. Sam film będzie osadzony właśnie w czasach konfliktu turecko-armeńskiego.

Drugim filmem, w którym zobaczymy Kenzarego będzie najnowszy projekt Tommy'ego Wirkoli – What Happened to Monday. Będzie to historia osadzona w świecie, w którym można mieć tylko jedno dziecko. Główną rolę zagra Noomi Rapace, która wcieli się w… siedem identycznych sióstr udających, że są jedną osobą. Marwan Kenzari zagra zakochanego w niej urzędnika. W filmie wystąpi także Glenn Close.

Dodatkowo 32 latka będziemy mogli zobaczyć jeszcze w wielkim widowisku historycznym Ben Hur za kamerą, którego stoi Timur Bekmambetov oraz filmie Autobahn z takimi aktorami jak Nicholas Hoult, Felicity Jones i Anthony Hopkins. Losy tego ostatniego stoją jednak na razie pod znakiem zapytania, ponieważ firma która zleciła jego produkcję – Relativity – ogłosiła bankructwo.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…