Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Pierce Brosnan w miłosnym trójkącie 3

Mamy dla Was zwiastun komedii romantycznej oznaczonej kategorią wiekową R – How to Make Love Like an Englishman. W rolach głównych występują Pierce Brosnan, Salma Hayek oraz Jessica Alba.

Głównym bohaterem filmu jest wykładający na Cambridge profesor poezji o imieniu Richard. Pewnego razu przeżywa upojną noc z dużo młodszą Kate, której owocem jest dziecko. Trzy lata później dziewczyna stwierdza, że kocha kogoś innego i zostawia Richarda, który musi nauczyć się ojcostwa. W tym celu Kate wysyła swoją starszą siostrę Olivię, która ma zobaczyć czy mężczyzna prawidłowo opiekuje się ich synem. Pomiędzy tą dwójką zaczyna kiełkować uczucie.

Premiera filmu 21 sierpnia.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Quagmire 2015-08-02

Udane jest życie Bonda na emeryturze. Obecność Alby przypomniała mi, że Salma Hayek przestała grywać u Roberta Rodrigueza. Ostatni raz pojawiła się w Desperado 2 od którego minęło już 12 lat, ominęła nawet dwie części Sin City, dwa odcinki Maczety i Małych agentów 4 czyli tytuły mocno oparte na rólkach zastępu gwiazd. Ciekawe gdzie tkwi przyczyna tej sytuacji.

Proszę czekać…