Oficjalnie: Gambit będzie miał twarz Tatuma!

Plotki mówiące o rzekomej chęci porzucenia roli Gambita przez Channinga Tatuma okazały się nieprawdziwe. The Hollywood Reporter donosi, że gwiazdor podpisał kontrakt na udział w filmie Gambit, i tym samym dołączył do rodziny marvelowskich mutantów należącej do studia 20th Century Fox.

Aktor już w 2013 roku wyrażał chęć zagrania tej postaci i niedawne plotki, o których Was informowaliśmy, dla niektórych z pewnością były niemałym szokiem. Pewne źródła podały informację, że Tatum i 20th Century Fox nie mogą dojść do porozumienia w sprawie kontraktu. Wygląda na to, że ta sprawa wraz z dzisiejszymi informacjami stała się nieaktualna.

Kolejna informacja jest taka, że studio ma nadzieję iż postać Gambita z czasem zajmie miejsce Wolverine’a granego przez Hugha Jackmana. Jak wiadomo aktor, który gra mutanta z wysuwanymi szponami od 2000 roku, po raz ostatni wystąpi w tej roli za dwa lata w solowym filmie o Wolverine. Będzie to z pewnością wielka strata dla planowanego uniwersum Foxa.

Premiera Gambita zaplanowana jest na 7 października 2016 roku. Za kamerą stanie Rupert Wyatt, reżyser Genezy planety małp.

Źrodło: The Hollywood Reporter


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)